Tavaszi- nyári programok!

Tavaszi-nyári programjaink!

Március 26-án véget érnek a csoportos sí tanfolyamaink! A pályát lebontjuk, ahol szükséges ott kicseréljük az elemeket és felújítva augusztus végén újra felépítjük a műanyag sípályát.

Tavaszi programok!
Óbudán április 17-től koordináció/ ügyességfejlesztő labdás foglalkozásokat indítunk ovisok és kisiskolások részére a síiskola területén, alkalmanként használjuk a műfüves pályát is illetve egyéb pályákat is.
-ápr.17-jún.15. között, 9 alkalom , ára:18.000ft
időpontok:szerdánként 17h és csütörtökönként 17h

Jelentkezni: si@fogarasisiiskola.hu

Program: egyensúly és  ügyesség- fejlesztő gyakorlatok, labda eldobás és elkapás gyakorlása, „létrázás”, slackline, gonge-egyensúlyozó deszka, és természetesen sok-sok játék!!!

Családi biciklitúra május 11-én szombaton!
🚴‍♀️KERÉKPÁROS CSALÁDI HÉTVÉGE A BÖRZSÖNYBEN – GYERTEK TEKERJÜNK EGYÜTT!

Találkozás: május 11-én 10 órakor Kemencén a Kőrózsa panzió előtt❗️ (Bp.-től 105 km – 1óra 30p).
📌Cél: Závoz-tető. A 12,5 kilométeres táv erdészeti aszfalton vezet, minimális emelkedővel. Ajánlott életkor minimum 6 év. Szintkülönbség 275 m. A közel 12 km út kb. 1-1,5 óra alatt kényelmesen teljesíthető. Visszafelé Kemencére csak gurulnunk kell.😎
Amit hozni érdemes: bicikli, kulacs (sok) vízzel, egy kis ennivaló, esőkabát, időjárásnak megfelelő öltözet. ☀️
Várunk Titeket szeretettel FSI oktatók

Bejelentkezés: si@fogarasisiiskola.hu

Nyári napközis sporttáborok!
Június 24-augusztus 16. között nyári napközis sporttáborokat indítunk Óbudán a síiskola területén.
Lesz teniszoktatás, foci, kosárlabda, csúszkapálya, íjazás, biciklizés, számháború és sok-sok játék! Minden nap egy új sportággal ismerkedünk meg, pl, vívás, golf, jóga, stb
Ára:48.000ft/hét
részletek: https://fogarasisiiskola.hu/nyaritaborok/

❗️TARTS VELÜNK TAVASSZAL ÉS NYÁRON IS❣️
SZERETETTEL VÁRUNK TITEKET a következő eseményekkel:
📌BICIKLI TÚRA A BÖRZSÖNYBEN 🚴‍♀️ május 11 szombat
📌TAVASZI ÜGYESSÉGFEJLESZTŐ FOGLALKOZÁSOK ⚽️🤸‍♀️ április 17-től
📌NYÁRI SPORTTÁBOROK ☀️🎾 június 24- augusztus 16.
Jelentkezés: si@fogarasisiiskola.hu