Oktatásaink

Síiskolánkban az oktatás, gyönyörű környezetben, szeptembertől áprilisig tart. 3,5 -4 éves kortól foglalkozunk gyerekekkel. A hó hiányos időszakokban ősszel és tavasszal műanyag pályák állnak a síelők rendelkezésére.Az egyéni szempontok figyelembevételével, egyrészt csoportos tanfolyamokon tanulhatnak a síelni vágyók, másrészt pedig úgynevezett magánórákon számukra megfelelő időpontokban. Szezononként több alkalommal már igazi havon, Ausztria síparadicsomaiban folytatódik az oktatás.A síiskolában a tanulás és sportolás mindig jókedvű, kellemes, szórakoztató társasági program is egyben.

Egyéni síoktatás
Iskolánkban reggeltől estig (kivilágított sípályán) lehetőség nyílik egyéni foglalkozásokra különóra keretében. A magánórák csak előzetesen egyeztetett (személyesen, telefonon) időpontban lehetségesek.
Kérjük ezen a számon jelentkezz be:  +36 30 9310615

Egy fő esetén (1 óra): 8 000 Ft
Két fő esetén (1 óra): 12 000 Ft
Három fő esetén (1 óra): 16 000 Ft
Négy fő esetén (1 óra): 20 000 Ft

Csoportos síoktatás
A Fogarasi Síiskolában az oktatás életkor és sítudás szerinti csoportbontásban történik.
A csoportokban maximum 8-10  tanítvány tanul, velük egyidejűleg 2-3 oktató foglalkozik.
Az edzések hétköznap délutánonként és hétvégén egész nap zajlanak.
A síszezon tanfolyamai 6 hónapos időtartamra szólnak, mely 2 három hónapos részletre bontható.
A tanfolyam heti 2×1 vagy heti 1×1 óra elfoglaltságot jelent.

Tanfolyam díja 3 hónapra
(heti 1×1 óra): 45 000 Ft (12 alkalom)
(heti 2×1 óra): 63 000 Ft (24 alkalom)

A teljes síszezon (6 hónap) egyösszegű befizetése esetén, 10% kedvezményt adunk a fenti árából!
További kedvezmény vehető idénybe a 2. gyermek után, a testvérkedvezmény mértéke: 10%
A kedvezmények nem összevonhatóak.

Egyéni snowboard oktatás
Várjuk jelentkezésedet, amennyiben szeretnél megtanulni snowboardozni.

Egy fő esetén (1 óra): 8 000 Ft
Két fő esetén (1 óra): 12 000 Ft

Síelés óvodáknak és iskoláknak
Kiscsoportos síoktatás óvodásoknak és kisiskolásoknak a Fogarasi Síiskola budapesti helyszínén. A tanfolyamokat októbertől áprilisig heti egy alkalommal, 60 perces foglalkozás keretén belül óvodai vagy iskolai időben – délelőtti és kora délutáni órákban, hétfőtől péntekig – igény szerinti időpontban tartjuk.
Várjuk minden olyan óvodás és kisiskolás csoportok jelentkezését, akik szeretnének jó levegőn, családias környezetben, szakképzett oktatóktól, játékos formában síelni tanulni.

1. helyszín: 1037 Budapest, Farkastorki út 23.

Jelentkezés:
Sándor Anna | +36 30 3286218
E-mail: si@fogarasisiiskola.hu

• Minden hatodik gyerek után biztosítunk egy oktatót
  • Síkölcsönzési lehetőség
  • Sítanfolyamok műanyag pályán késő ősztől kora tavaszig
  • Sítúrák, utazások szervezése Európa síparadicsomaiba
  • Kivilágított műanyagpálya, két sílift segíti a feljutást
  • Síversenyek szervezése a síiskolán belül
  • Igény szerint segítünk a gyermekek szállítását is megszervezni
  • Síoktatás angol nyelven is

Sí kölcsönzőnkben sícipő, síléc és snowboard kölcsönözhető műanyagpályára

Síléc + cipő: 1000 Ft /alkalom (500 Ft + 500 Ft)
Snowboard: 1000 Ft /alkalom
Bukósisak kölcsönzése INGYENES!

❗️TARTS VELÜNK TAVASSZAL ÉS NYÁRON IS❣️
SZERETETTEL VÁRUNK TITEKET a következő eseményekkel:
📌BICIKLI TÚRA A BÖRZSÖNYBEN 🚴‍♀️ május 11 szombat
📌TAVASZI ÜGYESSÉGFEJLESZTŐ FOGLALKOZÁSOK ⚽️🤸‍♀️ április 17-től
📌NYÁRI SPORTTÁBOROK ☀️🎾 június 24- augusztus 16.
Jelentkezés: si@fogarasisiiskola.hu