Síkölcsönzés

Kedves vendégeink!

Új kényelmes szolgáltatásssal jelentkezünk a 2012 szezontól kezdve. Eddig síiskolánkban csak a műanyag pályás órákhoz lehetett felszerelést kölcsönözni.  Tapasztalataink azonban azt mutatják hogy,  igény van havas síkölcsönzőre is, ezért úgy döndtöttünk, hogy a síiskolai vendégek teljesebb körű kiszolgálása érdekében havas pályára alkalmas síkölcsönzőt nyitunk. Célunk, hogy széles választékból, szakértő munkatársak segítségével szolgálhassunk ki a síiskola vendégeit a gyermektől a szenior korosztályig, a kezdőtől a profikig.

Manapság évi 1-2 hetes sízésekhez sokkal inkább megéri sífelszerelést kölcsönözni, mert így minden évben jól előkészített, új modellekkel sízhetünk és év közben nincs gondunk a sífelszerelés tárolására, szervizelésére.

Tehát mostantól azokat is várjuk akik a havas lejtőkhöz szeretnének 1-2 napra, de akár hetekre sílécet kölcsönözni.

A síkölcsönzés mellett lehetőség nyílik új és használt sílécek, sícipők, bukósisakok és egyéb kiegészítők kedvező áron történő megvásárlására. Kínálatunk kizárólag jó minőségű, új vagy alig használt sífelszerelésekből és egyéb termékekből áll.

A megrendelt felszereléseket, Fogarasi Siiskola mindkét helyszínén átveheti.

Megrendelés:
Óbuda és Csillebérc: Fogarasi Orsolya             30-9310-615